Leier pomáha domácnostiam po zemetrasení

Leier pomáha domácnostiam po zemetrasení
  • Leier

Východné Slovensko postihla v predošlých týždňoch neočakávaná rana prírodou. Niekoľko obcí a miest pocítilo historicky najsilnejšie zemetrasenie na území Slovenskej republiky s magnitúdou 4,9. Erupcia s epicentrom v Ďapalovciach, zanechala za sebou značné škody na majetku domácich obyvateľov. Poškodenie vedení, rozvodov, popadanie omietky, zrútenie komínov či narušenie statiky domácností. Hoci nedošlo k žiadnej ujme na zdraví, mnohí obyvatelia budú ešte mesiace čeliť finančným problémom, ktoré spôsobila táto katastrofa.

Spoločnosť Leier Baustoffe SK sa často zapája do charitatívnych projektov a pomoci seniorom, zdravotne znevýhodneným či rodinám postihnutým prírodným nešťastím. Obzvlášť, ak vie pomôcť priamo stavebným materiálom, ktorý sama vyrába. Leier z veľkej časti pôsobí práve na východe krajiny v Petrovanoch, kde prevádzkuje svoju tehelňu a dáva prácu domácim obyvateľom. O to viac si uvedomuje závažnosť vzniknutej situácie a následkov v blízkom okolí. Výrobca by rád pomohol rodinám, ktoré toto nešťastie postihlo, a tak pre všetky zemetrasením zasiahnuté domácnosti pripravil špeciálnu zľavu na tehly, preklady a komíny zo sortimentu Leier. Stačí sa preukázať adresou bydliska spolu s fotkami z nešťastia a zľava bude každému automaticky zarátaná pri nápočte stavebného materiálu potrebného na renováciu či výstavbu. Kontaktovať nás môžete priamo na e-mailovej adrese radovan.hnat@leier.sk

Všetci pevne veríme, že negatívne následky tohto nešťastia budú čo najskôr odstránené a rodiny sa tak budú môcť vrátiť späť do svojich domovov. 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.
Tehelňa Petrovany - Močarmany
Ing. Radovan Hnat
Tel :+421 911 917 285
www.leier.sk
leier@leier.sk