Záhradné platne

Záhradné platne

Elegantné a praktické záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných odpočívadiel. Ich povrch tvoria prírodné materiály – od riečneho štrku až po mramorovú drvinu – ktorých farebné odtiene sa vytvárali tisíce rokov. Všetky vyrábané platne sú oteruvzdorné, stálofarebné s nešmykľavým povrchom a odolné voči mrazu. Sú vhodné na vnútorné i vonkajšie použitie. Široký sortiment platní rôznych povrchových úprav zahŕňa aj záhradné platne s opracovanými pohľadovými hranami.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať priamo našich obchodných manažérov, ktorí Vám radi poradia a odpovedia na všetky Vaše otázky: http://www.leier.sk/manazeri-predaja.

Platne CLASSIC LINE Fifty

Platne CLASSIC LINE Fifty

Jednoduchý, hladký povrch platní vyzdvihuje krásu okolia. Sivá farba harmonicky zapadne do modernej architektúry.

Platne CLASSIC LINE

Platne CLASSIC LINE

Jednoduchý povrch hladkých platní vyzdvihuje krásu okolia. Sivá farba harmonicky zapadne do modernej architektúry. V ponuke je aj klasická povrchová úprava s vymývaným povrchom Dunajský štrk.

Platne EUROLINE

Platne EUROLINE

Povrchy platní Euroline prezentujú najušľachtilejšie kamenivo Európy. Farebné škály Apenín, Arden, Álp a Pyrenejí sa na terasách jagajú vo svojej prirodzenej podobe bez použitia akýchkoľvek farbív. Špeciálne jemné brokovanie vyzdvihuje autentickú štruktúru prírodného kameniva.

Záhradné dlažby