Stiahnúť ako PDF Tlač stránky E-mail

Durisol vinotéka

Vďaka univerzálnemu dizajnu sa Durisol vinotéka hodí do každej vínnej pivnice navrhnutej v klasickom alebo modernom štýle. Regálový systém vytvorí bezpečnú konštrukciu, ktorá sa dá pre svoju nízku hmotnosť jednoducho a svojpomocne zložiť, rozobrať a premiestniť.

Tvarovky vinotéky sú vyrobené z prírodného materiálu - Durisolu, ktorého základ tvorí drevná štiepka, cement a voda.

S ohľadom na ochranu životného prostredia sú tvarovky vinotéky vyrobené z materiálov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Vinotéka sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každej vínnej pivnice, či už je vytvorená v klasickom alebo modernom štýle.

Vďaka materiálu Durisol má produkt dlhú životnosť a je odolný proti plesniam a požiaru. Tvarovky vinotéky sú vyrobené v rôznych modulových prevedeniach, ktoré sa dajú ľahko rozširovať. Jednotlivé tvarovky do seba dokonale zapadajú, čím vytvoria bezpečnú konštrukciu, umožňujú bezpečné skladovanie vína a dodávajú estetický vzhľad každej vínnej pivnici.

Z prvkov je možné vytvoriť regálový systém podľa individuálnych požiadaviek, ktorý sa dá ľahko rozobrať, premiestniť a opäť zložiť. Montáž vinotéky Durisol od spoločnosti Leier zvládnete rýchlo a jednoducho aj svojpomocne. Nízka hmotnosť tvaroviek vinotéky umožňuje ľahké premiestňovanie regálového systému.

Práve možnosť jednoduchého premiestňovania a variovania je podľa našich spokojných zákazníkov najväčšou výhodou popri ďalšich, akými sú dizajn a prírodný ekologický materiál.

Výhody:

  • prírodný ekologický materiál
  • odolnosť proti plesniam
  • bezpečné skladovanie fliaš
  • atraktívny dizajn
  • možnosť variabilného usporiadania
  • jednoducho a rýchlo rozoberateľné prvky
  • možnosť modulového rozširovania a variovania

Kontakty

Ing. Peter Turan

Produktový manažér Durisol,
tel.č.: 0910917284,
e-mail: peter.turan@leier.sk