Hokejové šialenstvo v LEIERI 

Hokejové šialenstvo v LEIERI 
  • Leier

Počas tohtoročných Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji sme si pre všetkých fanúšikov tohto športu pripravili sériu niekoľkých zaujímavých príspevkov a súťaží, z ktorých mohli vykorčuľovať s nadupanými výhrami. 

Hokejové šialenstvo sme odštartovali už 9.5.2024, kedy sme spustili našu hlavnú súťaž o lístky na jeden zo semifinálových zápasov šampionátu. V rámci tejto súťaže nám účastníci posielali fotky alebo zdieľali do príbehov na Instagrame svoj spôsob fandenia a podpory slovenskej reprezentácie počas zápasov. V priebehu dvoch týždňov sa do súťaže zapojilo 76 nadšencov hokeja. Výherkyňou súťaže sa stala fanynka Soňa, ktorá sa 25.5.2024 aj s priateľom zúčastnila semifinálového zápasu medzi Kanadou a Švajčiarskom a zažila atmosféru Majstrovstiev sveta na vlastnej koži. 

V priebehu skupinovej fázy zápasov sme na našej Facebookovej stránke spustili ešte 2 interaktívne súťaže o krásne hokejové balíčky, do ktorých sa zapojilo spolu 219 súťažiacich. V prvej súťaži museli uhádnuť, koľko typov tehál momentálne ponúkame v našom sortimente. Správne tak urobil Dalibor, ktorý ako jediný trafil správnu odpoveď. V druhej súťaži sme si odskúšali, aký majú naši sledovatelia cit pre tipovanie. Vo vybranom video príspevku na obrazovku dopadlo veľké množstvo pukov, úlohou bolo uhádnuť, koľko ich bolo spolu. Najbližšie k výhre bola v tomto prípade Dana, ktorá odhadla 154 pukov. Oboch víťazov sme obdarovali krásnym hokejovým balíčkom, ktorý by nemal chýbať žiadnemu fanúšikovi. Obsahom tohto balíčka bol dres hokejovej reprezentácie, šál, fanúšikovská ruka a klobúk.

Pevne veríme, že aj vďaka hokejovému šialenstvu v Leieri sme hokejovému svetu na Slovensku spríjemnili prežitie tohtoročného šampionátu a dokázali potešiť hneď niekoľkých priaznivcov ľadového hokeja. Veríme, že aj naďalej budú s nami fandiť hokeju a tiež kvalitnému materiálu. ;)

Fotogaléria