Záhradné platne

Záhradné platne

Elegantné a praktické záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných odpočívadiel. Ich povrch tvoria prírodné materiály – od riečneho štrku až po mramorovú drvinu – ktorých farebné odtiene sa vytvárali tisíce rokov. Všetky vyrábané platne sú oteruvzdorné, stálofarebné s nešmykľavým povrchom a odolné voči mrazu. Sú vhodné na vnútorné i vonkajšie použitie. Široký sortiment platní rôznych povrchových úprav zahŕňa aj záhradné platne s opracovanými pohľadovými hranami.

Platne REGNUM Classic

Leier Kaiserstein REGNUM Classic lapok

Tieto platne strážia históriu dávnych čias. Svojimi nepravidelnými hranami, profilovaným povrchom a prírodne tónovanou farebnosťou sú na nerozoznanie od prírodného kameňa. Harmonicky sa doplňujúce formáty platní a ich atraktívne farebné prevedenie podčiarkuje krásu vydláždeného povrchu.

Ďalej

Platne REGNUM Naturo

Leier Kaiserstein REGNUM Naturo lapok

Tieto platne sú vernou kópiou  prírodného rezaného vápenca s dokonale vytvorenou ilúziou pôvodného kameňa. Na seba nadväzujúce formáty platní umožňujú vytvoriť akékoľvek povrchy, vrátane schodov či úprav okolia bazénov.

Ďalej

Platne Granite

Leier Kaiserstein GRANITE lapokZa svoj exkluzívny vzhľad vďačia rovnomernému prebrúseniu, čím sa zvýrazní prírodná štruktúra ušľachtilého kameniva na povrchu platní. Drvené kamenivo zároveň garantuje mimoriadnu odolnosť a oteruvzdornosť platní. Jemné brokovanie v závere výroby platne mierne zdrsní, čím sa stávajú nešmykľavými aj pri mokrom povrchu.

Ďalej

Platne Palais

Leier Kaiserstein PALAIS lapok

Jemne prebrúsené drvené kamenivo prepožičiava platniam eleganciu a noblesu. Prírodná kamenná drvina zároveň garantuje mimoriadnu odolnosť a oteruvzdornosť platní. Záverečné brokovanie vytvára na povrchu platní jemnú štruktúru, ktorá zabezpečuje pochôdznu bezpečnosť a nešmykľavosť.

 

Ďalej

Euroline Platne

Leier Kaiserstein EUROLINE lapokPovrchy platní Euroline prezentujú najušľachtilejšie kamenivo Európy. Farebné škály Apenín, Arden, Álp a Pyrenejí sa na terasách jagajú vo svojej prirodzenej podobe bez použitia akýchkoľvek farbív. Špeciálne jemné brokovanie vyzdvihuje autentickú štruktúru prírodného kameniva.

Ďalej

Platne REGNUM Elegant

Leier Kaiserstein REGNUM Elegant lapokFORUM platne majú využitie pre moderné parky, terasy a cesty. Moderné melírované prevedenie farieb platní dodá Vášmu domovu jedinečnú osobitosť. Veľký formát platní posilní dojem priestrannosti plochy.

Ďalej

Platne Centrum

Leier Kaiserstein CENTRUM lapokVeľkorysý priestor je niečo, čo sa pri stvárnení verejných priestranstiev veľmi cení. Veľké formáty zo seba vyžarujú pokoj a eleganciu. Honosné rozmery zanechávajú impozantný dojem – pritom je jedno, či ide o námestie, nákupné centrum alebo sídlo spoločnosti. Platne Centrum sa vyrábanú na konkrétnu zákazku. Je tak možné vytvoriť presne taký vzor a v takých farebných kombináciách, ako si  určíte len Vy sami.

Ďalej

Platne Classic line

Leier CLASSIC-LINE lapokJednoduchý povrch hladkých platní vyzdvihuje krásu okolia. Sivá farba harmonicky zapadne do modernej architektúry. V ponuke je aj klasická povrchová úprava s vymývaným povrchom Dunajský štrk.

Ďalej

Produktoví manažéri

 Mészáros Ákos
Mészáros Ákos +421(0)911 917 303 akos.meszaros##kukac##leier.sk

Súvisiace dokumenty

Predajcovia

Farebné odtiene sa na monitore môžu  líšiť od skutočných farieb produktov (zapríčinené parametrami monitoru, produkty sú vyrábané z prírodných materiálov, pri ktorých sa môže vyskytnúť odtieňový rozdiel ).