Záhradné platne

Záhradné platne

Elegantné a praktické záhradné platne sa používajú na úpravu terás, chodníkov, okolia bazénov a záhradných odpočívadiel. Ich povrch tvoria prírodné materiály – od riečneho štrku až po mramorovú drvinu – ktorých farebné odtiene sa vytvárali tisíce rokov. Všetky vyrábané platne sú oteruvzdorné, stálofarebné s nešmykľavým povrchom a odolné voči mrazu. Sú vhodné na vnútorné i vonkajšie použitie. Široký sortiment platní rôznych povrchových úprav zahŕňa aj záhradné platne s opracovanými pohľadovými hranami.

Platne Gaia

Platne Gaia

Vysokokvalitné spracovanie a vkusný nadčasový dizajn predpovedá dlhú životnosť týchto platní.

Platne Facelift

Platne Facelift

Povrchová úprava platní v atraktívnych farbách ponúka estetický a vkusný dizajn.

Platne Classic - line Fifty

Platne Classic - line Fifty

Jednoduchý, hladký povrch platní vyzdvihuje krásu okolia. Sivá farba harmonicky zapadne do modernej architektúry.

Platne REGNUM Classic

Platne REGNUM Classic

Tieto platne strážia históriu dávnych čias. Svojimi nepravidelnými hranami, profilovaným povrchom a prírodne tónovanou farebnosťou sú na nerozoznanie od prírodného kameňa. Harmonicky sa doplňujúce formáty platní a ich atraktívne farebné prevedenie podčiarkuje krásu vydláždeného povrchu.

Platne REGNUM Naturo

Platne REGNUM Naturo

Tieto platne sú vernou kópiou  prírodného rezaného vápenca s dokonale vytvorenou ilúziou pôvodného kameňa. Na seba nadväzujúce formáty platní umožňujú vytvoriť akékoľvek povrchy, vrátane schodov či úprav okolia bazénov.

Platne Granite

Platne Granite

Za svoj exkluzívny vzhľad vďačia rovnomernému prebrúseniu, čím sa zvýrazní prírodná štruktúra ušľachtilého kameniva na povrchu platní. Drvené kamenivo zároveň garantuje mimoriadnu odolnosť a oteruvzdornosť platní. Jemné brokovanie v závere výroby platne mierne zdrsní, čím sa stávajú nešmykľavými aj pri mokrom povrchu.

Platne Palais

Platne Palais

Jemne prebrúsené drvené kamenivo prepožičiava platniam eleganciu a noblesu. Prírodná kamenná drvina zároveň garantuje mimoriadnu odolnosť a oteruvzdornosť platní. Záverečné brokovanie vytvára na povrchu platní jemnú štruktúru, ktorá zabezpečuje pochôdznu bezpečnosť a nešmykľavosť.

 

Euroline Platne

Euroline Platne

Povrchy platní Euroline prezentujú najušľachtilejšie kamenivo Európy. Farebné škály Apenín, Arden, Álp a Pyrenejí sa na terasách jagajú vo svojej prirodzenej podobe bez použitia akýchkoľvek farbív. Špeciálne jemné brokovanie vyzdvihuje autentickú štruktúru prírodného kameniva.

Platne REGNUM Elegant

Platne REGNUM Elegant

FORUM platne majú využitie pre moderné parky, terasy a cesty. Moderné melírované prevedenie farieb platní dodá Vášmu domovu jedinečnú osobitosť. Veľký formát platní posilní dojem priestrannosti plochy.

Platne Classic line

Platne Classic line

Jednoduchý povrch hladkých platní vyzdvihuje krásu okolia. Sivá farba harmonicky zapadne do modernej architektúry. V ponuke je aj klasická povrchová úprava s vymývaným povrchom Dunajský štrk.

Súvisiace dokumenty

Predajcovia