Dlažby

Dlažby

Betónová dlažba je ideálnym materiálom  na dekoratívne stvárnenie okrasných a funkčných povrchov. Od ostatných materiálov vhodných na rovnaké použitie ju odlišuje veľmi široká škála možnej farebnosti a tvarov. Prostredníctvom dlažby je možné  získať efektný, trvanlivý a ekologický povrch. Doplnkom v ponuke je široký sortiment záhradných a cestných obrubníkov rôznych rozmerov a tvarov.

Dlažba KARTAUSER

Leier Kaiserstein CASTRUM natúr térkőHra svetla a tieňa na jemne štruktúrovanom povrchu a prirodzene tónované farby vdý- chnu Vašej záhrade život.  Pôsobivá ele- gantná dlažba s univerzálnym využitím v záhradnej architektúre.

Ďalej

Dlažba FORUM

Leier Kaiserstein FORUM térkőDlažba FORUM zaručuje širokú oblasť použitia. Vysoká stabilita povrchu a rozmery dlažobných kociek umožňujú použiť dlažbu FORUM na  verejné priestranstvá.

Ďalej

Dlažba VIVENDO

Leier Kaiserstein TAVERNA térkőTajomstvom  úspechu dlažby VIVENDO je jej jednoduchý tvar a pekné farebné prevedenie.

Ďalej

Dlažba MERCATO

Leier Kaiserstein MERCATO térkőTieňovaný povrch a nerovnomerne otlčené hrany prepožičiavajú dlažbe Mercato jedinečný, rustikálny vzhľad.

Ďalej

Dlažba PIAZZA

Leier PIAZZA térkőČisté rovné línie, jednoduchý  tvar  a klasicky hladký povrch prepožičiavajú dlažbe Piazza nadčasovo  prestížny vzhľad.

Ďalej

Dlažba ROLLO

Leier ROLLO térkőBezškárové vyhotovenie dlažby ROLLO je výborným riešením  pri vytváraní  plôch v nákupných centrách, na parkoviskách a verejných priestranstvách.

Ďalej

Dlažba SERPENTINO

Leier SERPENTINO térkőPriemyselná dlažba Serpentino je vhodná na zhotovenie vysoko zaťažovaných spevnených plôch.

Ďalej

Dlažba SOLIDO

Leier SOLIDO térkőSolido je robustná a funkčná dlažba. Spôsob ukladania na dvojitú väzbu zabezpečuje vysokú zaťažitelnosť zhotovených povrchov.

Ďalej

Dlažba ÖKOLITH

Leier ÖKOLITH térkőTvarovo je dlažba Ökolith prispôsobená na realizáciu spevnených plôch so zvýšenou možnosťou odvádzania dažďových vôd.

Ďalej

Zatrávňovacia dlažba VERDE

Leier VERDE gyeprácsVytvára spevnené plochy pre prejazd  alebo parkovanie vozidiel, na druhej strane ale nebráni rastu trávnika.

Ďalej

Dlažba a záhradné prvky

Produktoví manažéri

 Mészáros Ákos
Mészáros Ákos +421(0)911 917 303 akos.meszaros##kukac##leier.sk

Súvisiace dokumenty

Predajcovia

Farebné odtiene sa na monitore môžu  líšiť od skutočných farieb produktov (zapríčinené parametrami monitoru, produkty sú vyrábané z prírodných materiálov, pri ktorých sa môže vyskytnúť odtieňový rozdiel ).