Odborné články

Ponuku komínov rozširujeme o rad ECO

Jar je ideálnym obdobím, kedy zabezpečiť, aby aj počas nadchádzajúcej zimy bolo v dome teplo, preto ak aj Vy práve rozmýšľate nad výstavbou nového komína, vašej pozornosti by určite nemali ujsť naše novinky v ponuke komínových systémov.

Ďalej

Prečo stavať z tehly

Prečo stavať z tehly a nie z iných materiálov?

Staviate dom? Nepodceňujte správny výber stavebného materiálu!
Predpoklady úsporného a zdravého bývania prioritne spĺňa výstavba energeticky efektívneho domu. Jedným z množstva rozhodnutí na ceste k jeho realizácii je predovšetkým výber vhodného stavebného systému. Masívny dom na báze tehly je v tomto prípade nepochybne voľbou, ktorá je predpokladom vysokej kvality bývania, spojenej so zábezpekou dlhodobej a vysokej hodnoty nehnuteľnosti!

Ďalej

Technológia W3G v nových komínoch Leier

- W komín je vhodný pre mokrú prevádzku
- 3 komín pre všetky typy palív (tuhé, plynné, kvapalné)
- G odolnosť voči vyhorenie sadzí

Nové univerzálne komínové systémy Leier Multikeram majú zatriedenie W3G čo znamená, že sú naraz odolné voči vyhoreniu sadzí a taktiež vhodné pre mokrú prevádzku.

Ďalej

Inžinierske siete

Spoločnosť Leier sa v posledných rokoch stala úspešným dodávateľom firmám, realizujúcím výstavbu kanalizácií a ciest. Z tohto dôvodu sme pre zjednodušenie práce našich zákazníkov pripravili program na prepočet šachtových dielcov.

Ďalej

Tehla – trvalá hodnota


Keramická tehla patrí medzi prvé známe stavebné výrobky, ktoré si ľudia začali sami vyrábať. Svojou trvanlivosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom zabezpečuje dlhú životnosť stavby a tým aj zvyšuje jej hodnotu. Vďaka svojim výborným vlastnostiam aj v súčasnosti patrí medzi najžiadanejšie stavebné materiály.

Ďalej

ZDRAVOTECHNIKA

Cieľom spoločnosti Leier je uspokojenie zákazníckych potrieb na neustále sa meniacom trhu. Preto neprestajne kladieme dôraz na kontrolu kvality a inováciu našich produktov.

 

Ďalej

Predajcovia