Stiahnúť ako PDF Tlač stránky E-mail

Leier FIX univerzálna stavebná lepiaca pena

LeierFIX je jednozložková modifikovaná polyuretánová pena tuhnúca vplyvom vlhkosti. Používa sa na vytvorenie lepeného spoja pri stavbe múrov z keramických brúsených tehál LeierPLAN.

Balenie: Flakón objemu 750 ml

Použitie: Lepiaca pena sa nanáša na suchý a očistený povrch zbavený prachu, mastných a iných separačných látok. Pred použitím je potrebné flakón silno natriasť (cca. 20 krát) a následne ventilom smerom dole naskrutkovať na aplikačná pištoľ. Množstvo vytlačenej peny sa nastavuje na aplikačnej pištoli pomocou dávkovacieho jazýčka a nastavovacej skrutky. Na hrot aplikačnej pištole sa osadí vypúšťacia špička priemeru 10 mm.

Pred samotnou aplikáciou peny je potrebné vykonať skúšku! Nanesieme viac radov peny a podľa šírky vytlačenej peny nastavíme aplikačnú pištoľ. Takto sa zozn.mime s vlastnosťami peny. Pena sa nanáša v priamych pásoch širokých približne 3 cm. Po vytlačení pena postupne opadne a následne sa po pár sekundách vytvorí tenká vrstva lepidla, do ktorej je možné osadiť lepené materiály.

Dôležité: Univerzálna lepiaca pena LeierFIX nie je tepelnoizolačný materiál a neslúži ako tesniaca hmota! Na konci práce s lepidlom LeierFIX sa z aplikačnej pištole nesmie odmontovať flakón s lepidlom (aj keď je prázdny).

Pošlite nám Váš projekt a my Vám pripravíme nápočet materiálu, odborne poradíme a navrhneme optimálne riešenie pre Váš domov: http://www.leier.sk/manazeri-predaja.