Stenove prvky

Stenove prvky
Leier Durisol stavebné konštrukcie

Leier Durisol stavebné konštrukcie

Produkt Durisol je najlepším rozhodnutím, v prípade výberu ekologického stavebného systému. Systém Durisol zjednocuje všetky prednosti dreva a betónu. Má vynikajúce tepelnoizolačné a zvukoizolačné vlastnosti a veľmi doprú akumuláciu tepla. Je použiteľný za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Technologické zloženie prvkov zabezpečuje vynikajúci odvod vodnej pary.

Prefabrikované schody

Prefabrikované schody

Priame schodiskové ramená slúžia na prekonávanie výškových rozdielov medzi jednotlivými podlažiami. Vyrábajú sa  podľa konkrétnej projektovej dokumentácie a podľa požiadaviek projektanta. Realizáciou prefabrikovaných schodiskových ramien sa ušetrí veľa času, námahy a peňazí. Krivočiare rameno sa používa a osádza najmä v úzkych priestoroch. Monolitické schodiskové rameno, ktorého realizácia prebieha priamo na stavbe, spôsobuje vo väčšine prípadov problémy, avšak za pomoci  prefabrikovaných schodov je realizácia rýchla a jednoduchá.

 

Stropné systémy

Stropné systémy

Stropné panely LHD sa vyrábajú najmodernejšou technológiou vo výrobnom závode Jánossomorja. Filigránové stropné panely sú také železobetónové stropné panely, ktoré sa navrhujú, vyrábajú  a prispôsobujú k danému tvaru stavby. Stropné panely sa ukladajú na nosné konštrukcie stavby. Leier montovaný strop sa skladá z nosníkov a vložiek uložených na nosníky, priestor medzi susednými vložkami sa v jednom slede vyplní betónom.

Prefabrikované stenové panely

Prefabrikované stenové panely

Prefabrikované stenové prvky majú veľmi široké spektrum použitia. Spolu s ostatnými prefabrikovanými dielcami ponúkajú možnosť značných finančných úspor pri využití moderných spôsobov výstavby stavieb.

Betónové murovacie tvarovky

Betónové murovacie tvarovky

Používajú sa pri výstavbe pivníc, oporných múrov, garáží, plotov, stĺpov, poľnohospodárskych a priemyselných skladov.

Preklady

Preklady

Ponúkame tri typy keramických predpätých prekladov pre nosné murivo a priečky.

Tehly

Tehly

Spoločnosť Leier ponúka keramické tehly s vynikajúcimi tepelno a zvukovoizolačnými vlastnosťami, vysokou akumuláciou tepla,  paropriepustnosťou a pevnosťou v tlaku.

Predajcovia