Špeciálne betónové výrobky

Špeciálne betónové výrobky

Kryté parkovacie státie

Tieto otvorené prístrešky ponúkajú miest, ktoré sa môže využiť na parkovanie auta, či ako záhradný altánok na útulné posedenie vonku a dážď už oslavu viac neukončí. Systém parkovacích miest pre autá sa skladá z betónových dielcov základových telies, oblúkových nosníkov zo železobetónu a zastrešenie z rôznych materiálov.

Ďalej

Leier pätka cestného smerového

Nenahraditeľnou súčasťou bezpečnostných zariadení v cestnej doprave sú cestné smerové stĺpiky, pre ktorých upevnenie ponúkajú najlepšie technické riešenie základové pätky. Používanie základových pätiek je hospodárne a odporúča sa aj z hľadiska údržby.

 

Ďalej

Káblové žľaby Leier 35

Prvky káblových žľabov slúžia na prevádzkovo bezpečné zhotovenie moderných, podzemných káblových sieti s prípojkami, uzlami a križovaniami. Tieto prvky káblových žľabov sú vhodne tak pri budovaní podzemných kanálových systémov pre účely prenosu správ a signálov s nízkonapäťovým vedením, ako i na vysokonapäťové prepojenia (maximálne do 1 kV), a to v rámci obytných zón i mimo nich. Systém umožňuje osadenie vedenia nízkeho a vysokého napätia v jednom žľabe, a to pomocou  na tento účel vyrábaného rozdeľovacieho prvku v kanálovej vetve.

 

Ďalej

Modulové prvky skaterských dráh

Modulové prvky Leier pre skaterské dráhy boli vyvinuté pre in-line skaterov a skateboarderov. Na samotnom  vývoji sa pritom aktívne spoluzúčastňovali a prispievali samotní mladí ľudia. Výsledok sa oplatí vidieť  – moduly, ktoré možno individuálne kombinovať, a  ktoré spĺňajú všetky požiadavky. Modulové prvky Leier pre skaterské dráhy sa tešia  veľkej obľube u detí a mladých a poskytujú zmyslu - plnú atrakciu pre každé mesto a obec.

Vďaka použitiu betónu, ako materiálu, zaručujú modulové prvky pre skaterské dráhy Leier odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť. Vysoko hladký betónový povrch s minimálnym valivým odporom poskytuje komfort pri jazde. Betón ponúka najmä nízku hlučnosť pri používaní –čo je obzvlášť dôležité – v porovnaní s dráhami, ktoré sú z iných materiálov – a to za veľmi výhodné ceny.

Ďalej

Predajcovia